Kupuj w Internecie

Organizator

logo_big

Patronat honorowy

ministerstwo_administracji_i_cyfryzacji

men
ministerstwo_gospodarki

Partnerzy

Allegro"Grupa Allegro – istnieje od 1999 roku, a wraz z założonym przez Arjana Bakkera serwisem aukcyjnym Allegro rozpoczął się polski e-commerce. Jako firma rozwinęła się w dynamicznie rosnącą Grupę Allegro, która obecnie zarządza 75 serwisami w 17 krajach na 3 kontynentach. Od początku przyświeca firmie ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online.
www.allegro.pl

 

W Lubasz i Wspólnicy W Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych kierujemy się zasadą „Nowocześnie dla biznesu”. Specjalizujemy
się w: prawie e-commerce, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym, prawie nieruchomości,
compliance.Klientom zapewniamy: indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb biznesu, profesjonalną i kompleksową
obsługę prawą, optymalne i skuteczne rozwiązania, bezpieczeństwo rozwiązań prawnych. Współpracujemy z
profesjonalistami, którzy kierują się tymi samymi zasadami. Jesteśmy blisko naszych Klientów. Posiadamy biura w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki międzynarodowym Partnerom działamy globalnie. Zaufali nam zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i międzynarodowe korporacje.
www.lubasziwspolnicy.pl

 

Tradedoubler_RGB_lrge
Firma Tradedoubler była jednym z pionierów koncepcji sieci marketingu afiliacyjnego, w ramach której wydawcy są wynagradzani, otrzymując prowizje ze sprzedaży generowanej przez nich dla reklamodawców. Nigdy jednak nie porzuciliśmy poszukiwań nowych sposobów wykorzystania modelu płatności za efekt do zwiększania zysków naszych klientów.
Nasza sieć marketingu afiliacyjnego pozwala szerokiej społeczności wydawców, reklamodawców, agencji i deweloperów poszerzyć zakres kontaktów oraz zwiększyć dochody. My natomiast w wyjątkowy sposób udostępniamy naszą wiodącą technologię marketingu afiliacyjnego jako rozwiązanie wewnętrzne służące do zarządzania wszelkimi aspektami działań w obszarze performance marketingu.tradedoubler.com

Trusted-Shops_logoTrusted Shops
Trusted Shops od lat przeprowadza audyty sklepów internetowych na podstawie kryteriów jakości bazujących na polskich i europejskich przepisach prawnych. Sprzedawcom internetowym, którzy dbają o prawa konsumentów i uzyskali pozytywny wynik audytu przyznaje znak jakości oraz oferuje program ochrony kupującego i system opinii o sklepie. Certyfikat Trusted Shops uzyskało już ponad 20 000 sklepów internetowych w Europie.
e